Biz Kimiz ?

Kosker.net 2000 Yılında Faaliyetlerine Başlamıştır.

Sunduğu Hizmetleri Müşteri Odaklı Olarak Geliştirmeyi İlke Edinmiş Olan Kosker.Net web Tasarım konusunda faaliyetlerini sürdürmüş özellikle Elbistan ve çevresinde yaptığı web tasarımlarıyla ünlenmiştir.  Web Tasarım ve internet sitesi açmak sadece siteyi kurmakla bitmemektedir. Siteyi ayakta tutabilmek amacıyla teknik destek ve çözümler üretme konusunda da Kosker.Net müşterisini memnun etme yolunda başarılara imza atmıştır.

ogretmenler.com da yakaladığı ulusal başarıyı ve tecrübeyi yerele indirgeyerek özellikle Elbistan ve çevresinde şu anda faaliyette bulunan sitelerin çoğunun kuruculuğunu üstlenmiş ve danışmanlık hizmeti yürütmüştür.

Bunların Başında Elbistanın Sesi Gazetesi, Elbistan Belediyesi, Elbistan Devlet Hastanesi, Elbistan Kaymakamlığı, Ekinözü Kaymakamlığı, Ekinözü Belediyesi, Doğan Belediyesi, Elbistan Öğretmenevi, Alemdar Belediyesi, Yeşilafşin Gazetesi, Bizimelbistan Gazetesi, Kaynarca Gazetesi, AEL İlköğretim Okulu, Esentepe İlköğretim Okulu, Şeker Ortaokulu, Altaş İlköğretim Okulu, Afşin Anadolu Sitesi, Demircilik İlköğretim Okulu, Elbistan Gazipaşa İlkokulu.....

Kurulduğumuz Günden Bugünlere Kadar Hız Kesmeden Araştırmalarını ve Geliştirmelerini Devam Ettirmektedir.

KoskerNet

2000 Yılında Başlatmış Olduğu Faaliyetlerine
Sürekli Araştırma ve Geliştirmeye Amaçlamıştır.
Çünkü Biliyoruzki Bilişim Sürekli Gelişmeye Devam Etmektedir. Bizde Bu Cercevede Sürekli Araştırmak ve Gelişmekten Yana Bir Yol İzlemekteyiz.

 


KOSKER WEB DiZAYN
GSM: 0542 580 47 05

Not: Her türlü bilgiyi bu telefon adresinden alabilirsiniz..